Eğer çalışmayan filmler ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İlginiz için teşekkürler.

chris evanstan kaptan amerikaya duygusal veda

admin
20 Kas 2018
chris evanstan kaptan amerikaya duygusal veda

Chris Evans sevilen karakteri Kaptan ABD’ya veda etti. 2011 yılında seyircilerle buluşan İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan yakışıklı oyuncu, şu ana dek Marvel evreninin 8 filmine dahil oldu. Merakla beklenen Avengers 4 ile ikonik hale gelen karakterine veda edecek.

“Avengers 4″ün çekimlerini tamamlayan oyuncu, serinin ve canlandırdığı karakterin hayranlarıyla romantik bir mesaj paylaştı. Twitter üstünden takipçilerine seslenen oyuncu; “Resmi olarak Avengers 4 sahnelerimi tamamladım. En rahat tarifle duygusal bir gündü. Son 8 yıldır bu görevi oynamak bir onurdu. Kameranın önünde, kameranın peşinde ve izleyicilerin arasındaki herkese verdikleri anılar için teşekkür ederim. Sonsuza kadar minnettarım.” dedi.

Zayıf ve birçok hastalıktan muzdarip bulunmasına karşın ülkesine hizmet etme aşkıyla yanıp tutuşan bir gençken, riskli bir deney için gönüllü olup şimdi olduğu süper askere dönüşen Steve Rogers’ın hikayesi, Marvel evreninin en mühim ve bilinen hikayelerinden biri. Avengers serisinin son filmi Avengers: Infinity War’da hayatta kalmayı başaran Kaptan Amerika’nın, Marvel’ı bir sonraki evreye taşıyacak olan “Avengers 4″te seyircilere veda edeceği biliniyor. Henüz kesinleşen bir malumat olmasa da merakla beklenen devam halkasında Kaptan Amerika ve Iron Man’in hayatlarını kaybedeceği en oldukça konuşulan dedikodular içinde yer alıyor.

“Avengers: Infinity War”da karşımıza çıkan 60’dan fazla kahramanın hangilerinin Marvel’ın 4. Evresine geçiş yapacağı henüz kati olarak bilinmese de Black Panther, Doktor Strange ve Örümcek Adam’ın solo filmleri için hazırlıkların devam ettiği biliniyor. “Avengers 4″te süper kahramanlar geçidine dahil olacak olan Captain Marvel filmi için de geri sayım devam ediyor.

Yorumlar