Eğer çalışmayan filmler ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İlginiz için teşekkürler.

godzilla king of the monstersin cekimleri tamamlandi

admin
20 Kas 2018
godzilla king of the monstersin cekimleri tamamlandi

Godzilla: Canavarlar Kralı’nın çekimleri tamamlandı. Vizyon tarihine daha 6 ay olan film, sinemanın ikonik canavarlarından birini yine seyircilerin önüne çkarıyor. Filmin çekimlerinin bittiği haberi filmin yönetmeni Michael Dougherty tarafından sosyal medya üstünden duyuruldu. Trick r Treat ve Krampus (Yılbaşı Kabusu) benzer biçimde vehamet/gerilim filmleri ile tanınan Michael Dougherty; “Bu büyük hayalin gerçeğe dönüştürmesine destek olan, dünyanın dört bir tarafındaki binlerce yetenekli insana sevgi ve şükranla. Godzilla’da güveniyoruz.” dedi.

The Hangover ve War Dogs filmlerinin de görüntü yönetmenliğini yapmış olan Lawrence Sher, Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin imal tasarımcısı Scott Chambliss, Transformers’ın kurgu editörü Roger Barton, X-Men’in kostüm tasarımcısı Louise Migenbach ve en son “Godzilla” ve Life of Pi’ın Oscar ödüllü VFX süpervizörü (görsel efekt süpervizörü) Guillaume Rocheron filmin güçlü teknik ekibini oluşturuyor.

Gareth Edwards’ın 2014 yılında yapılmış Godzilla’sı ile Jordan Vogt-Roberts’ın Kong: Skull Island’ını bir araya getirecek olan filmin kadrosunda; Stranger Things’in star oyuncusu Millie Bobby Brown, Emmy ödüllü Kyle Chandler, “Korku Seansı” serisi ve Bates Motel’in güzel yıldızı Vera Farmiga, kötü adam rollerinin aranan yüzü Charles Dance, 2 Oscar adayı Sally Hawkins, 3 Altın Küre adaylığı bulunan Bradley Whitford, Oscar adayı Ken Watanabe, Altın Küre adayı başarı göstermiş oyuncu Ziyi Zhang, Silicon Valley ile yıldızı parlayan Thomas Middleditch yer ediniyor.

Yorumlar