Eğer çalışmayan filmler ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İlginiz için teşekkürler.

rambo 5 kotu adamini buldu

admin
20 Kas 2018
rambo 5 kotu adamini buldu

“Rambo 5”in fena adamı Sergio Peris-Mencheta olacak.

Sylvester Stallone’lu aksiyon serisi Rambo yeni macerası için oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Bu sene FX’in “Snowfall” dizisinde ve Dan Fogelman imzalı “Life Itself” filmimizde seyrettiğimiz Sergio Peris-Mencheta “Rambo 5”in kadrosuna dahil oldu. Başarılı İspanyol erkek oyuncu filmin kötü adamı olan Hugo Martinez’i oynayacak.

Filmin oyuncu kadrosunda şimdilik “Faking It” ve “The Fosters” dizilerinden tanıdığımız genç yıldız Yvette Monreal ve Goya ödüllü İspanyol aktris Paz Vega yer alıyor. 2012 yapımı Mel Gibson’lı aksiyon “Get the Gringo”ya imza atan Adrian Grunberg yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoda başrol Stallone ve Matthew Cirulnick’in imzası bulunuyor. Çekimleri şu sıralarda Bulgaristan’da geçindiren filmin önümüzdeki yıl vizyona girmesi bekleniyor.

Yeni devam halkasında, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir biçimde travma sonrası stres bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını geçinmek ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte fazlaca tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya adım atar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir kabahat liderini mısra getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

Yorumlar